Kryty, puzdrá a obaly na iPad mini 1 / 2 / 3

1 položiek celkom

Cena

67
167

Farba?

Zobrazených položiek: 1
4029 1 flipove puzdro na ipad mini 1 2 3 ruzove
Flipové puzdro na iPad Mini 1 / 2 / 3 ružové
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (1 ks)
€5,83 bez DPH
€6,99
Kód: 1127

Ochrana iPadu mini 1/2/3 je dôležitá. Toto zariadenie vyniká jedinečným dizajnom a krásnymi farbami. Preto je dôležité používať ochranné puzdro, kryt alebo obal, aby sa zachoval pôvodný stav zariadenia.

#ShowMore#

Na výber sú rôzne typy poťahov. Niektoré sú navrhnuté tak, aby ich robustná konštrukcia dokázala ochrániť iPad mini 1 / 2 / 3 aj pri páde z výšky, a iné poskytujú základnú ochranu, ale sú dizajnovo zaujímavejšie. Určite by ste mali myslieť aj na výber farby, ktorá dotvorí váš štýl. 

Naše portfólio je určené pre ľudí, ktorí si cenia kvalitu zakúpeného zariadenia a chcú si užívať jeho spoľahlivosť čo najdlhšie. Ponúkame široký výber puzdier pre iPad mini 1 / 2 / 3 kompatibilných s rôznymi modelmi tohto legendárneho mobilného zariadenia. Naše kryty zaručujú bezpečnosť používania a zároveň zdôrazňujú vizuálne vlastnosti výrobku. Ponúkame rôzne typy z vysokokvalitných materiálov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a estetických predstáv.

Flipové puzdrá pre modely iPad. Tieto puzdrá sú navrhnuté tak, aby chránili zariadenie po celom jeho povrchu - zadnej strane, bokoch a displeji. Tento výrobok má pre používateľov zariadenia výhodu - umožňuje ho používať ako stojan na sledovanie filmov alebo vykonávanie činností v horizontálnej polohe tabletu. To je možné vďaka krytu puzdra, ktorý je nastaviteľný a rozdelený na 3 časti. 

Ako si vybrať kryt na iPad Mini 1 / 2 / 3 ?

V našom e-shope nájdete široký výber obalov a puzdier na iPad Mini 1 / 2 / 3. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.

 

  1. Aké typy krytov na iPad Mini 1 / 2 / 3 máme
  2. Flipové puzdrá so stojanom na iPad Mini 1 / 2 / 3
  3. Extrémne odolný kryt s držiakom na ruku a integrovaným stojanom pre iPad Mini
  4. Detské puzdrá s motívom zajaca pre iPad
  5. Kryty s úplne priehľadnou zadnou stranou pre iPad

 

Neviete ako si správne vybrať kryt na iPad ? Jednoduché. Každý iPad má svoje označenie. Nájdete ho na zadnej strane. Označenie pozostáva z veľkého tlačeného písmena A a štyroch číslic napríklad A4321. Podľa tohto označenia si môžete byť istý, že si vyberáte správne puzdro na Váš iPad.

Aké typy krytou, obalov a puzdier na iPad Mini 1 / 2 / 3 nájdete v našom e-shope ? Táto kategória zahŕňa iba puzdrá, ktoré sa hodia k modelu Mini 1 / 2 / 3.

Flipové knižkové puzdro je jedno z najobľúbenejších puzdier vôbec. Kryt chráni Váš iPad Mini 1 / 2 / 3 zo všetkých strán zadnú, prednú a okraje. Tým že puzdro je celkom tenké, tak takmer vôbec nezväčší Váš iPad Mini 1 / 2 / 3. Hmotnosť puzdra je minimálna. V ponuke máme rôzne farby krytu, takže si vyberie každý. Kryt má výhodu v tom, že ho môžete použiť aj ako stojan, pre lepšie pozeranie filmov, správ atď. Puzdro obsahuje aj priehradku na odloženie elektronického pera. Pri zaklápaní krytu Vám uľahčí prácu integrovaný magnet, aby sa Vám samovoľne neotvárala predná strana a tým sa zabránilo poškodeniu Vášho iPad Mini 1 / 2 / 3. Výrezy pre konektory sedia presne. Obal je vyrobený zo silikónu.

Extrémne odolný kryt je navrhnutý tak, aby ochránil Váš iPad pri tých najväčších nehodách a pádoch. Puzdro má vyvýšené rohy pre väčšiu bezpečnosť. Kryt obopína iPad po okrajoch a zadnej strany. Kryt nechráni displej, preto odporúčame použiť ochranné sklo. Na zadnej strane sa nachádza držiak na elektronické pero, keď akurát nepoužívate Váš iPad. Kryt obsahuje držiak na ruku, pre pohodlné a bezpečné narábanie aj pri situáciách, kde by ste s obyčajným krytom nepochodili. Puzdro máte zavesené na ruke a jednoducho môžete s iPadom otáčať o 360 stupňov podľa potreby. Kryt je možné použiť aj ako stojan pre položenie na stôl a lepšie pozeranie filmov, správ atď. K puzdru je dodávaná pracka pre zavesenie Vášho iPad na krk, alebo cez plece. Kryt ponúkame v rôznych farbách a je vyrobený z pevného silikónu v kombinácií s PVC. Výrezy pre konektory sedia presne, takže kryt pri nabíjaní nemusíte dávať dolu z iPad.

Detské puzdro na iPad s motívom zajačika pre tých najmenších je skvelou voľbou pre Vaše dieťa. Kryt je vyrobený z mäkkého zdravotne nezávadného silikónu. Kryt obopína okraje a zadnú stranu iPad. Nechráni displej, preto odporúčame použiť ochranné sklo. Puzdro má po bokoch držiaky pre pohodlné držanie a prenášanie Vášho iPad. Na zadnej stane sa nachádza integrovaný stojan pre položenie na stôl a pohodlné pozeranie rozprávok alebo hranie hier. Kryt máme v rôznych farbách, takže si vyberú dievčatá aj chlapci. Výrezy pre konektory sedia presne, takže kryt pri nabíjaní nemusíte dávať dolu z iPad.

Puzdro s úplne priehľadnou zadnou stranou je určené pre tých, ktorí chcú vidieť svoj iPad plnej kráse. Zadná strana je ako sklo, takže je vidno každý detajl. Ochrana je na vysokej úrovni, keďže kryt chráni Váš iPad zo všetkých strán zadnú, prednú a okraje. Rohy puzdra sú vyvýšené pre väčšiu ochranu iPad. Kryt obsahuje držiak na elektronické pero, keď ho práve nepoužívate. Puzdro možno použiť aj ako stojan pre položenie na stôl a pohodlné pozeranie filmov, správ a pri tom mali voľné ruky. Pri zaklápaní krytu Vám uľahčí prácu integrovaný magnet, aby sa Vám samovoľne neotvárala predná strana a tým sa zabránilo poškodeniu Vášho iPad. Predné strany krytu sú v rôznych farebných prevedeniach. Vyberie si každý. Materiál z ktorého je kryt vyrobený je pevný silikón, PVC a látkový silikón. Výrezy na konektory sedia presne.    

 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 15 EUR
Skladem
100% SKLADOM SR
Odosielame ihneď
Slovenský obchod
SLOVENSKÝ E-SHOP
Seriózne jednanie