Ochranné sklá na iPhone XR

4 položiek celkom

Cena

35
135
9753 ochranne sklo iphone xr 9h privacy
Tvrdené ochranné sklo na iPhone XR - 9H Privacy
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4 bez DPH
€4,80
Kód: 1616
9750 ochranne sklo iphone xr colton 9h premium 10d
Tvrdené ochranné sklo na iPhone XR - Colton 9H Premium 10D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,92 bez DPH
€4,70
Kód: 1615
9747 ochranne sklo iphone xr mann 9h
Tvrdené ochranné sklo na iPhone XR - Mann 9H
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,67 bez DPH
€4,40
Kód: 1614
9744 ochranne sklo iphone xr silas 2 5d
Tvrdené ochranné sklo na iPhone XR - Silas 2,5D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,25 bez DPH
€3,90
Kód: 1613

Ochranné sklá na iPhone XR

 

Moderné modely telefónov, hoci sú technologicky pokročilé, stratili svoju odolnosť v prospech moderného dizajnu a pohodlných veľkých obrazoviek. Ak si chcete funkčný a estetický smartfón užívať čo najdlhšie, oplatí sa myslieť na vhodnú ochranu. Na tento účel sú ideálne tvrdené sklá na telefóny, ktoré účinne chránia pred rozbitím obrazovky alebo poškodením displeja. Na ochranu fotoaparátu poslúži ochranný kryt fotoaparátu z tvrdeného skla na Apple iPhone.

#ShowMore#

V našej ponuke nájdete nielen ochranné sklá na mobily. Tvrdosť nášho tvrdeného skla podľa Mohsovej stupnice dosahuje pri väčšine modelov hodnotu H9 na desaťbodovej stupnici. Tento typ povrchovej ochrany sa výborne osvedčí v rôznych podmienkach. Pozrite si najnovšiu ponuku a nájdite si model na mieru. 

 

Ako si vybrať ochranné sklo iPhone XR ?

 

V našom e-shope nájdete ochranné sklá na displej iPhone XR. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.

 

Ochranné sklo Privacy sa vyznačuje hlavne tým, že Vám chráni súkromie. To čo máte na displeji budete vidieť len Vy a nikto iný. Ako je to možné ? Na displej s týmto sklom je vidieť iba vtedy, keď sa naň pozeráte kolmo. Ako náhle pootočíte telefónom displej stmavne. To znamená, že keď je vedľa Vás osoba a vy vidíte na telefón tak si môžete byť istý, že osoba vedľa Vás naň nevidí. Tvrdosť skla je 9H. Okolo skla je tenučký čierny rámik. Sklo na iPhone má zaoblené hrany, takže zakrýva a chráni skoro celý displej. Balenie obsahuje ochranné sklo iPhone XR a dve handričky na vyčistenie displeja.

Ochranné tvrdené sklo bez čierneho rámika je celé číre. Tvrdosť skla je 9H. Sklo na telefón nemá zaoblené hrany a tým nechráni zaoblenie displeja. Výrezy sedia presne. Balenie obsahuje iPhone ochranné sklo a dve handričky na vyčistenie displeja. 

Ochranné tvrdené sklo Premium s tvrdosťou 9H. Sklo na mobil má zaoblené hrany, takže chráni Váš displej na celej ploche. Okolo sklíčka je tenučký čierny rámik. Výrezy na skle sedia presne. Sklo nijak neznižuje sýtosť farieb. Sklo je veľmi odolné proti poškriabaniu. Sklo bude kompatibilné s väčšinou krytov na trhu.

Ochranné sklo na kameru. Sklíčko na iPhone s tvrdosťou 9H nijak neznižuje kvalitu fotografií alebo nahrávaných videí. Sklo je presne vyrezané na šošovky kamery. Sedí presne. Chráni kameru pred rozbitím, poškriabaním, prachom a nečistotami. Aplikácia je rýchla a jednoduchá. 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 15 EUR
Skladem
100% SKLADOM SR
Odosielame ihneď
Slovenský obchod
SLOVENSKÝ E-SHOP
Seriózne jednanie