Ochranné sklá na iPhone 11 Pro Max

5 položiek celkom

Cena

25
125
9789 ochranne sklo iphone 11 pro max 9h privacy
Ochranné sklo iPhone 11 Pro Max - 9H Privacy
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4,80
1628
9780 ochranne sklo iphone 11 pro max colton 9h premium 10d
Ochranné sklo iPhone 11 Pro Max - Colton 9H Premium 10D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4,70
1625
9786 ochranne sklo iphone 11 pro max mann 9h
Ochranné sklo iPhone 11 Pro Max - Mann 9H
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4,40
1627
9783 ochranne sklo iphone 11 pro max silas 2 5d
Ochranné sklo iPhone 11 Pro Max - Silas 2,5D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,90
1626
2310 sklo na kameru iphone 11 pro max devyn
Sklo na kameru iPhone 11 Pro Max - Devyn
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€2,99
1395

Ochranné sklá na iPhone 11 Pro Max

 

Moderné modely telefónov, hoci sú technologicky pokročilé, stratili svoju odolnosť v prospech moderného dizajnu a pohodlných veľkých obrazoviek. Ak si chcete funkčný a estetický smartfón užívať čo najdlhšie, oplatí sa myslieť na vhodnú ochranu. Na tento účel sú ideálne ochranné tvrdené sklá, ktoré účinne chránia pred rozbitím obrazovky alebo poškodením displeja. Na ochranu fotoaparátu poslúži ochranný kryt fotoaparátu z tvrdeného skla pre Apple iPhone 11 Pro Max.

#ShowMore#

V našej ponuke nájdete nielen ochranné sklo na iPhone. Tvrdosť nášho tvrdeného skla podľa Mohsovej stupnice dosahuje pri väčšine modelov hodnotu H9 na desaťbodovej stupnici. Tento typ povrchovej ochrany sa výborne osvedčí v rôznych podmienkach. Pozrite si najnovšiu ponuku a nájdite si model na mieru.

 

Ako si vybrať ochranné sklo iPhone 11 Pro Max ?

 

V našom e-shope nájdete ochranné sklá na displej a kameru Vášho iPhonu 11 Pro Max. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.

 

Ochranné tvrdené sklo Privacy sa vyznačuje hlavne tým, že Vám chráni súkromie. To čo máte na displeji budete vidieť len Vy a nikto iný. Ako je to možné ? Na displej s týmto sklom je vidieť iba vtedy, keď sa naň pozeráte kolmo. Ako náhle pootočíte telefónom displej stmavne. To znamená, že keď je vedľa Vás osoba a vy vidíte na telefón tak si môžete byť istý, že osoba vedľa Vás naň nevidí. Tvrdosť skla je 9H. Okolo skla je tenučký čierny rámik. Sklo na mobilný telefón má zaoblené hrany, takže zakrýva a chráni skoro celý displej. Balenie obsahuje ochranné sklo na mobil a dve handričky na vyčistenie displeja.

Ochranné tvrdené sklo iPhone bez čierneho rámika je celé číre. Tvrdosť skla je 9H. Sklo na telefón nemá zaoblené hrany a tým nechráni zaoblenie displeja. Výrezy sedia presne. Balenie obsahuje ochranné sklo a dve handričky na vyčistenie displeja. 

Ochranné tvrdené sklíčko Premium s tvrdosťou 9H. Sklo má zaoblené hrany, takže chráni Váš displej na celej ploche. Okolo sklíčka je tenučký čierny rámik. Výrezy na skle sedia presne. Sklo nijak neznižuje sýtosť farieb. Sklo je veľmi odolné proti poškriabaniu. Sklo bude kompatibilné s väčšinou krytov na trhu.

Sklo na fotoaparát iPhone. Ochranné sklo na foťák s tvrdosťou 9H nijak neznižuje kvalitu fotografií alebo nahrávaných videí. Sklo je presne vyrezané na šošovky kamery. Sedí presne. Chráni kameru pred rozbitím, poškriabaním, prachom a nečistotami. Aplikácia je rýchla a jednoduchá. 

 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 30 EUR
Skladem
SKLADOM NA SLOVENSKU
Odosielame ihneď
DOPRAVA CENA
CENA ZA DOPRAVU
Zásielkovňa 2,80 Eur / GLS - 3,60 Eur