Stojany pre notebook

2 položiek celkom

Cena

913
1913

Farba?

Zobrazených položiek: 2
2499 stojan na notebook hlinikovy nastavitelny skladaci strieborny
€10,50 bez DPH
€12,60
Kód: 715
2496 stojan na notebook hlinikovy polohovatelny skladaci strieborny
€8,33 bez DPH
€9,99
Kód: 711

Držiaky na notebook a MacBook. Ako udržať notebook v správnej polohe ? Všetci potrebujeme, aby naše zariadenia v určitom okamihu sedeli v určitých polohách. Vďaka modelom stojanov, ktoré ponúkame, budete môcť bezpečne držať svoj notebook alebo Macbook v akejkoľvek polohe pri práci v kancelárii alebo doma. Vyberte si z modelov stojanov ten, ktorý sa vám najviac páči. Sú vyrobené z kvalitného hliníka v čiernej alebo striebornej farbe.

 #ShowMore#

Aké modely držiakov uprednostňujete? Na čo potrebujete podporu doma alebo v kancelárii? Nájdete tu podporovateľov zo všetkých kategórií. Čo ďalšie ponúkajú modely notebookov, držiakov MacBookov? Technológia pokročila a modely držiakov na notebook vám môžu ponúknuť viac než len udržanie vášho zariadenia v bezpečí, ale aj ergonomické prispôsobenie zariadenia podľa potreby. Udržiavanie notebooku v bezpečí je teraz oveľa zaujímavejšie vďaka modelom držiakov, ktoré tu ponúkame.

Na trhu nájdete veľa stojanov na notebooky, väčšina z nich je lacnejšia. Ak to však so svojím zdravím myslíte vážne, odporúčame vám investovať. Tieto stojany umožňujú nastaviť výšku aj sklon. Odolná 3 mm hliníková horná časť dokáže v požadovanej výške udržať až 12,5 kg vážiaci notebook. Protišmykové silikónové povrchy potom stabilizujú notebooky a stoja dokonale na jednom mieste. Ani pri rýchlom písaní na klávesnici sa počítač nehýbe. Niektoré stojany sa dajú aj zložiť, aby sa maximálne ušetril priestor.

Ako si vybrať stojan alebo držiak na Vaše mobilné zariadenie ?

Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom. V našom obchode nájdete stojany a držiaky na telefóny, tablety a notebooky.

Prečo investovať do stojana alebo držiaka na notebook a MacBook ? Jednoduché. Je to Vaše pohodlie v práci alebo doma. Stojany na tieto zariadenia Vám umožnia nastaviť si výšku a sklon notebooku alebo MacBooku do polohy, ktorá Vám je najpohodlnejšia, aby Vás pri dlhej práci nebolel chrbát, ruky, oči. Zdravie je predsa na prvom mieste. V ponuke máme pár stojanov, ktoré Vám toto umožnia. Vyrobené sú z veľmi kvalitne opracovaného hliníku. Prepracovanosť je na vysokej úrovni. U niektorých stojanoch je možnosť nastavenia sklonu a výšky o niekoľko centimetrov. Päť stupňové úrovne náklonu. Stojany sa ľahko skladajú aj rozkladajú. O odvetrávanie je postarané mnoho výrezmi na stojane. Každý držiak má na sebe zabudované protišmykové gumičky, proti zošmyknutiu alebo poškodeniu zariadenia. Vhodné asi pre všetky notebooky a macbooky.

 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 15 EUR
Skladem
100% SKLADOM SR
Odosielame ihneď
Slovenský obchod
SLOVENSKÝ E-SHOP
Seriózne jednanie