Ochranné sklá na iPhone 13 Pro Max

5 položiek celkom

Cena

25
125

Farba?

Zobrazených položiek: 5
2289 ochranne sklo iphone 13 pro max 9h privacy
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 13 Pro Max - 9H Privacy
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4 bez DPH
€4,80
Kód: 314
2193 ochranne sklo iphone 13 pro max colton 9h premium 10d
€3,92 bez DPH
€4,70
Kód: 1386
2226 ochranne sklo iphone 13 pro max silas 2 5d
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 13 Pro Max - Silas 2,5D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,25 bez DPH
€3,90
Kód: 1388
2259 ochranne sklo iphone 13 pro max mann 9h
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 13 Pro Max Mann- 9H
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,67 bez DPH
€4,40
Kód: 1402
2331 sklo na kameru iphone 13 pro max devyn
Tvrdené ochranné sklo na kameru iPhone 13 Pro Max - Devyn
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€2,49 bez DPH
€2,99
Kód: 1399

Ochranné sklá na iPhone 13 Pro Max

 

Moderné modely telefónov, hoci sú technologicky pokročilé, stratili svoju odolnosť v prospech moderného dizajnu a pohodlných veľkých obrazoviek. Ak si chcete funkčný a estetický smartfón užívať čo najdlhšie, oplatí sa myslieť na vhodnú ochranu. Na tento účel sú ideálne tvrdené sklá na telefóny, ktoré účinne chránia pred rozbitím obrazovky alebo poškodením displeja. Na ochranu fotoaparátu poslúži ochranný kryt fotoaparátu z tvrdeného skla na Apple iPhone 13 Pro Max.

#ShowMore#

V našej ponuke nájdete nielen ochranné sklá na mobily. Tvrdosť nášho tvrdeného skla podľa Mohsovej stupnice dosahuje pri väčšine modelov hodnotu H9 na desaťbodovej stupnici. Tento typ povrchovej ochrany sa výborne osvedčí v rôznych podmienkach. Pozrite si najnovšiu ponuku a nájdite si model na mieru. 

 

Ako si vybrať ochranné sklo iPhone 13 Pro Max ?

 

V našom e-shope nájdete ochranné sklá na displej a kameru Vášho iPhonu 13 Pro Max. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.

 

Ochranné sklo na iPhone Privacy sa vyznačuje hlavne tým, že Vám chráni súkromie. To čo máte na displeji budete vidieť len Vy a nikto iný. Ako je to možné ? Na displej s týmto sklom je vidieť iba vtedy, keď sa naň pozeráte kolmo. Ako náhle pootočíte telefónom displej stmavne. To znamená, že keď je vedľa Vás osoba a vy vidíte na telefón tak si môžete byť istý, že osoba vedľa Vás naň nevidí. Tvrdosť skla je 9H. Okolo skla je tenučký čierny rámik. Sklo na iPhone má zaoblené hrany, takže zakrýva a chráni skoro celý displej. Balenie obsahuje ochranné sklo iPhone 13 Pro Max a dve handričky na vyčistenie displeja.

Ochranné tvrdené sklo bez čierneho rámika je celé číre. Tvrdosť skla je 9H. Sklo na telefón nemá zaoblené hrany a tým nechráni zaoblenie displeja. Výrezy sedia presne. Balenie obsahuje iPhone ochranné sklo a dve handričky na vyčistenie displeja. 

Ochranné tvrdené sklo Premium s tvrdosťou 9H. Sklo na mobil má zaoblené hrany, takže chráni Váš displej na celej ploche. Okolo sklíčka je tenučký čierny rámik. Výrezy na skle sedia presne. Sklo nijak neznižuje sýtosť farieb. Sklo je veľmi odolné proti poškriabaniu. Sklo bude kompatibilné s väčšinou krytov na trhu.

Ochranné sklo na kameru iPhone 13 Pro Max. Sklíčko na iPhone s tvrdosťou 9H nijak neznižuje kvalitu fotografií alebo nahrávaných videí. Sklo je presne vyrezané na šošovky kamery. Sedí presne. Chráni kameru pred rozbitím, poškriabaním, prachom a nečistotami. Aplikácia je rýchla a jednoduchá. 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 15 EUR
Skladem
100% SKLADOM SR
Odosielame ihneď
Slovenský obchod
SLOVENSKÝ E-SHOP
Seriózne jednanie