Ochranné sklá na iPhone 12 Mini

5 položiek celkom

Cena

25
125

Farba?

Zobrazených položiek: 5
2277 ochranne sklo iphone 12 mini 9h privacy
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 12 Mini - 9H Privacy
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€4 bez DPH
€4,80
Kód: 311
2181 ochranne sklo iphone 12 mini colton 9h premium 10d
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 12 Mini - Colton 9H Premium 10D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,92 bez DPH
€4,70
Kód: 687
2247 ochranne sklo iphone 12 mini mann 9h
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 12 Mini - Mann 9H
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,67 bez DPH
€4,40
Kód: 1394
2214 ochranne sklo iphone 12 mini silas 2 5d
Tvrdené ochranné sklo na iPhone 12 Mini - Silas 2,5D
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€3,25 bez DPH
€3,90
Kód: 488
2316 sklo na kameru iphone 12 mini devyn
Tvrdené ochranné sklo na kameru iPhone 12 Mini - Devyn
SKLADOM u nás - odosielame ihneď (>10 ks)
€2,49 bez DPH
€2,99
Kód: 1401

Ochranné sklá na iPhone 12 mini

 

Moderné modely telefónov, hoci sú technologicky pokročilé, stratili svoju odolnosť v prospech moderného dizajnu a pohodlných veľkých obrazoviek. Ak si chcete funkčný a estetický smartfón užívať čo najdlhšie, oplatí sa myslieť na vhodnú ochranu. Na tento účel sú ideálne ochranné tvrdené sklá, ktoré účinne chránia pred rozbitím obrazovky alebo poškodením displeja. Na ochranu fotoaparátu poslúži ochranný kryt fotoaparátu z tvrdeného skla pre Apple iPhone 12 mini.

#ShowMore#

V našej ponuke nájdete nielen ochranné sklo na iPhone. Tvrdosť nášho tvrdeného skla podľa Mohsovej stupnice dosahuje pri väčšine modelov hodnotu H9 na desaťbodovej stupnici. Tento typ povrchovej ochrany sa výborne osvedčí v rôznych podmienkach. Pozrite si najnovšiu ponuku a nájdite si model na mieru.

 

Ako si vybrať ochranné sklo iPhone 12 mini ?

 

V našom e-shope nájdete ochranné sklá na displej a kameru Vášho iPhonu 12 mini. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.

 

Ochranné tvrdené sklíčko na iPhone Privacy sa vyznačuje hlavne tým, že Vám chráni súkromie. To čo máte na displeji budete vidieť len Vy a nikto iný. Ako je to možné ? Na displej s týmto sklom je vidieť iba vtedy, keď sa naň pozeráte kolmo. Ako náhle pootočíte telefónom displej stmavne. To znamená, že keď je vedľa Vás osoba a vy vidíte na telefón tak si môžete byť istý, že osoba vedľa Vás naň nevidí. Tvrdosť skla je 9H. Okolo skla je tenučký čierny rámik. Sklo na mobilný telefón má zaoblené hrany, takže zakrýva a chráni skoro celý displej. Balenie obsahuje ochranné sklo na mobil a dve handričky na vyčistenie displeja.

Ochranné tvrdené sklo iPhone bez čierneho rámika je celé číre. Tvrdosť skla je 9H. Sklo nemá zaoblené hrany a tým nechráni zaoblenie displeja. Výrezy sedia presne. Balenie obsahuje ochranné sklo a dve handričky na vyčistenie displeja. 

Ochranné tvrdené sklíčko Premium s tvrdosťou 9H. Sklo má zaoblené hrany, takže chráni Váš displej na celej ploche. Okolo sklíčka je tenučký čierny rámik. Výrezy na skle sedia presne. Sklo nijak neznižuje sýtosť farieb. Sklo je veľmi odolné proti poškriabaniu. Sklo bude kompatibilné s väčšinou krytov na trhu.

Sklo na fotoaparát iPhone 12 mini. Tvrdené sklo na foťák s tvrdosťou 9H nijak neznižuje kvalitu fotografií alebo nahrávaných videí. Sklo je presne vyrezané na šošovky kamery. Sedí presne. Chráni kameru pred rozbitím, poškriabaním, prachom a nečistotami. Aplikácia je rýchla a jednoduchá. 

 

Do 14 dní bez udania dôvodu
VRÁTENIE TOVARU
Do 14 dní bez udania dôvodu
hhh
DOPRAVA ZDARMA
Pri nákupe nad 15 EUR
Skladem
100% SKLADOM SR
Odosielame ihneď
Slovenský obchod
SLOVENSKÝ E-SHOP
Seriózne jednanie